Akutní péče

Akutní péče

Podporujeme vaší práci v přední linii na jednotkách intenzivní péče, abyste mohli bez obav provádět přesné a účinné zákroky.  

Ze všech nemocničních pacientů mají vaši pacienti na jednotkách intenzivní péče nejvyšší potřebu monitorování a léčby a často se u nich vyskytují komorbidity1. Navíc víme, že péče o pacienty na JIP je často závod s časem.

Jsme odhodláni být vaším spolehlivým partnerem a poskytovat vám špičkové technologie k zajištění multiorgánové podpory na JIP.

Akutní poškození ledvin (AKI) je stále častější komplikace akutních onemocnění na JIP a v nemocnicích2,3,4, u 1,4 milionu pacientů s AKI se uvádí léčba vyžadující náhradu ledvin5. Díky naší vedoucí pozici v terapii kontinuální náhrady funkce ledvin (CRRT) vám naše unikátní technologie již více než 20 let pomáhá léčit pacienty s AKI. Chceme s vámi i nadále spolupracovat na nových možnostech léčby a poskytovat vám komplexní školení a průběžnou klinickou a technickou podporu.

 

  Celosvětový rozvoj akutní péče

  Dostupnost

  Naše technologie kontinuální náhrady funkce ledvin je k dispozici ve více než 80 zemích a ve 29 jazycích.

  Kvalita

  Pokud na JIP dojde k AKI, naše technologie CRRT může poskytnout vysoký standard péče – celosvětově již bylo provedeno více než 7 milionů léčebných postupů. 

  Bezpečnost

  Naše technologie CRRT je vysoce přesný systém se zabudovanými bezpečnostními prvky, který vám pomáhá pečlivě sledovat a řídit péči o pacienta.

  Systém PRISMAFLEX – kontinuální náhrada funkce ledvin pro kriticky nemocné pacienty s akutním poškozením ledvin (AKI)

  Systém PRISMAFLEX

  Inovativní systém PRISMAFLEX je určen k podpoře zotavení kriticky nemocných pacientů s akutním poškozením ledvin (AKI). Tento flexibilní systém s všestrannou platformou, kterou lze přizpůsobit specifickým potřebám pacienta, splňuje požadavky mnoha terapií.

  Jeho fluidní algoritmy pomáhají vyrovnat obsah chemických látek v těle pacienta při odstraňování tekutin pro optimální léčbu. Můžete tak mít neustálý přehled o tom, kolik tekutiny pacient dostává s přesností na 7 ml tekutin.

  V časově kritických situacích, může systém PRISMAFLEX pomoci také tím, že provádí automatické úpravy a dává okamžitou vizuální zpětnou vazbu o léčbě. S tímto systémem můžete využít svůj čas na péči a monitorování pacienta – a ne na obsluhu přístrojů.

   

  Sada Oxiris Prismaflex

  oXiris

  Naše souprava oXiris je jediná souprava 3 v 1 pro CRRT při léčbě sepse, která pomáhá u kriticky nemocných pacientů zjednodušit mnohočetné léčebné výzvy. Díky rozšířené indikaci pro odstranění různých zánětlivých mediátorů je sada oXiris navržena tak, aby kombinovala tři funkce: odstranění endotoxinů, odstranění cytokinů a odstranění tekutin a uremických toxinů. Použití se systémem PRISMAFLEX.

  Pro bezpečné a správné používání systému PRISMAFLEX a sady oXiris postupujte podle příslušných pokynů k použití, návodu k obsluze nebo uživatelské příručky.