Nemocniční péče

Nemocniční péče

Od lékárny až po lůžko pacienta pomáháme zlepšovat bezpečnost, zefektivňovat procesy a zvyšovat efektivitu nákladů v celé nemocnici.

Rozumíme výzvám dnešní zdravotní péče a vašemu odhodlání poskytovat rostoucí populaci pacientů nejvyšší standard péče a zároveň zajistit, aby všechny činnosti nemocnice byly bezpečné, efektivní a hospodárné.

Díky naší špičkové pozici na poli přípravy a podání roztoků jsme připraveni poskytovat inovace zaměřené na pacienty, které jsou navrženy tak, aby podporovaly přístup k tomu správnému produktu ve správný čas a zároveň snižovaly riziko zbytečných chyb v podání medikace. V situacích, kdy záleží na každém okamžiku, jsou nemocnicím a klinikám po celém světě k dispozici naše intravenózní premixované roztoky a lékárenské a infuzní technologie.

Celosvětový rozvoj nemocniční péče

Dostupnost

Spolupracujeme s celou řadou nemocnic, klinik a organizací poskytujících pomoc během katastrof, abychom zajistili, že životně důležité léky budou k dispozici, kdykoli a kdekoli je potřebujete.

Kvalita

Naše premixované roztoky jsou připravovány s dokonalou přesností a naše farmaceutické technologie pomáhají připravovat receptury dle potřeb jednotlivého pacienta a zajistit tak konzistentní a stabilní léčbu.

Bezpečnost

Naše inteligentní infuzní systémy a premixované roztoky jsou navrženy k jednoduchému a intuitivnímu použití, což pomáhá snížit riziko zbytečných chyb v medikaci a infekcí.

Související informace