Nemocniční péče

Nemocniční péče

Chápeme jak důležitou roli v péči o vás a vaše blízké hraje příprava a způsob podání medikace – od lékárny až po nemocniční lůžko.

V situaci, kdy v léčbě záleží na každém okamžiku, byste se měli byste soustředit na zotavení. Zaměřujeme se na vaší podporu a podporu zdravotnických odborníků intravenózními léky a infuzními technologiemi navrženými s ohledem na bezpečnost.

 Jako špička v oboru přípravy a podání léčiv dodáváme naše intravenózní roztoky, předem namíchaná léčiva, lékárenské a infuzní technologie do nemocnic a klinik ve více než 100 zemích po celém světě. Věříme, že si pacienti zaslouží přístup k lékům a technologiím, které jsou navrženy tak, aby podporovaly efektivní podávání léků a snížily výskyt chyb v podání.

Dostupnost

Ve spolupráci s celou řadou nemocnic, klinik a organizací poskytujících pomoc během katastrof pomáháme zajistit, aby životně důležité tekutiny a léky byly k dispozici, kdykoli a kdekoli je potřebujete.

Kvalita

Naše premixované roztoky jsou připravovány s dokonalou přesností a naše farmaceutické technologie pomáhají připravovat receptury dle potřeb jednotlivého pacienta a zajistit tak konzistentní a stabilní léčbu.

Bezpečnost

Naše inteligentní infuzní systémy a premixované roztoky jsou navrženy pro jednoduché a intuitivní použití, což pomáhá snížit riziko zbytečných chyb v medikaci a infekcí.

5 %

Téměř 5 % hospitalizovaných pacientů se potýká s nežádoucími příhodami1

1,2 milionu

Hospitalizace jsou ovlivněny nežádoucími chybami spojenými s injekčním podáním medikace2, kterým by šlo zamezit.