Souprava oXiris pro kritickou péči

Souprava oXiris pro kritickou péči

Sada Oxiris Prismaflex

Souprava oXiris pro purifikaci krve je jedinou soupravou 3 v 1 pro léčbu sepse při CRRT, která přispívá ke zjednodušení řady problémů při léčbě kriticky nemocných pacientů. 

Potřeby pacientů na jednotce intenzivní péče (JIP) jsou často komplikované. Díky rozšířené indikaci pro odstraňování různých zánětlivých mediátorů je souprava oXiris navržena tak, aby kombinovala tři funkce: odstranění endotoxinů, odstranění cytokinů a odstranění tekutin a uremických toxinů v systémech PRISMAFLEX.

Sada oXiris na purifikaci krve adsorbuje endotoxiny, cytokiny a uremické toxiny. U pacientů se sepsí jsou často patrné nadměrné zánětlivé toxiny.1  Sada oXiris kombinuje odstranění zánětlivých mediátorů a může přispět k modulování zánětlivé reakce těla na infekci. 2,3

Sada oXiris má jedinečnou patentovanou třívrstvou membránovou strukturu:

  • Membrána na bázi AN69 adsorbuje cytokiny a toxiny a současně zajišťuje kontinuální podporu ledvin. Adsorbce cytokinů probíhá po celé tloušťce membrány.
  • Povrchová úprava PEI (polyethylenimin) adsorbuje endotoxiny (Endotoxin: lipopolysacharidový komplex spojený s vnější membránou Gram-negativních bakterií)
  • Heparinová vrstva snižuje thombogenicitu membrány, minimalizuje přerušení léčby a podporuje náležitou distribuci dialyzační dávky.4–6

Sepse je velkým a rostoucím problémem zdravotní péče; postiženo je až 40 % pacientů na JIP.7–9 Používání systému oXiris k adsorbci cytokinů a endotoxinů z těla a provádění léčby CRRT pomocí systému PRISMAFLEX představuje slibný přístup k léčbě pacientů, u nichž je nutná léčba sepse při CRRT.

 

Pro zajištění bezpečného a správného používání sady oXiris si prostudujte příslušné pokyny k použití, návod k obsluze nebo uživatelskou příručku.

Pro bezpečné a správné používání zde uvedených produktů si přečtěte příslušnou příručku k obsluze nebo návod k použití.