Náš příběh

Náš příběh

Společnost Baxter se každý den dotýká životů milionů lidí po celém světě. Naše produkty a terapie najdete v mnoha nemocnicích a na mnoha klinikách – od pohotovostí po operační sály, od lékáren až po jednotky intenzivní péče – a také čím dál častěji u pacientů v domácí léčbě.  

Již více než 85 let působíme na křižovatce mezi záchranou a zachováním života. A stále jsme pevně odhodláni využívat naše zkušenosti k neustálému zlepšování zdravotní péče na celém světě.

Odhodlání zachraňovat a udržovat život

Naše vedení

Náš globální vtým vedoucích pracovníků je odhodlán využívat své odborné znalosti k tomu, abychom pomáhali poskytovatelům zdravotní péče lépe reagovat na současné výzvy v oblasti zdravotní péče – poskytovat lepší péči více pacientům, rychleji a levně.

Naše správa a řízení společnosti

Jsme odhodláni pracovat s těmi nejvyššími standardy kvality, bezpečnosti a výkonnosti při všem, co děláme, a snažíme se pro všechny zaměstnance udržovat co nejlepší pracovní prostředí.

Podpora inovací

Utváření inovační kultury je pro naše poslání zachraňovat a udržovat život naprosto nezbytné. Vytváříme partnerství s institucemi, klinikami a vědci světové úrovně a společně neustále hledáme efektivnější a chytřejší způsoby, jak řešit ty nejnaléhavější problémy v oblasti zdravotnictví.    

Naše firemní odpovědnost

Jsme odhodláni řádně podnikat a podporovat své zaměstnance, komunity, naše zákazníky, pacienty a životní prostředí..

Naše historie

Po více než 85 let jsme průkopníky významných zdravotnických inovací, které změnily zdravotní péči. Od dnů prvních komerčně vyráběných intravenózních roztoků až po dnešní přední inovace v oblasti akutní, výživové, renální a chirurgické péče jsme odhodláni poskytovat špičková řešení v oblasti zdravotní péče.

Inkluze a diverzita

Inkluze a diverzita ve společnosti Baxter znamenají budování a rozvoj různorodých, vysoce výkonných týmů s výjimečnou motivací a inovativním smýšlením.  Chceme přitahovat, motivovat a udržet si inkluzivní a různorodou pracovní sílu, abychom mohli lépe uspokojovat potřeby svých zaměstnanců, zákazníků, dodavatelů, pacientů a pečovatelů po celém světě.

Awards and Recognition image

Uznání a ocenění

Jsme hrdi na ocenění, kterého se nám dostalo od mnoha světových, národních a místních oborových asociací a periodik po celém světě. Příklady nedávných úspěchů poukazují na společnost Baxter jako na preferovaného zaměstnavatele, na naše úsilí o vytvoření inkluzivního a rozmanitého pracoviště a na náš společensky zodpovědný a trvale udržitelný způsob podnikání.