Nutriční péče

Nutriční péče

Řešení klinické výživy dodávaná s kvalitou, přesností a bezpečností

Správná klinická výživa může být pro pacienta zlomová při obnovení a udržení si zdraví.  Před více než 70-ti lety jsme začali pomáhat poskytovatelům zdravotní péče při řešení nutričních potřeb jejich pacientů uvedením prvního roztoku bílkoviny ve formě aminokyselin.  Dnes nabízíme kompletní portfolio produktů pro akutně a chronicky nemocné pacienty, kteří nejsou schopni přijímat dostatečnou výživu běžným způsobem nebo sondou či potřebují doplňkovou výživu.

Naše globální produktové portfolio zahrnuje předpřipravenou parenterální výživu (PV) v mnoha nutričně vyvážených složeních obsahujících aminokyseliny (bílkoviny), glukózu (sacharidy), tukové emulze (lipidy), elektrolyty, vitamíny a stopové prvky. Nabízíme též lékárenské pracovní postupy pro přípravu a značení individuálně připravované výživy pro pacienty se složitějšími nutričními potřebami.  S využitím obou těchto možností můžete předepsat vhodnou nutričně vyváženou PV léčbu vyhovující individuálním potřebám vašich pacientů.

Globální rozvoj nutriční péče

Dostupnost

Nabízíme komplexní portfolio inovativních a dostupných produktů a služeb, které jsou určeny pro pacienty v celém kontinuu péče, od předčasně narozených dětí až po onkologické pacienty a chronicky nemocné, a napříč zařízeními zdravotní péče, včetně nemocnic, JIP, léčeben dlouhodobě nemocných, ambulancí a domácí péče.

Kvalita

Naše produktové portfolio obsahuje mnoho základních ingrediencí nezbytných pro vyvážené složení klinického výživového režimu: bílkoviny, sacharidy, lipidy, elektrolyty, stopové prvky a vitamíny.

 

Bezpečnost

Výzkum prokázal, že roztoky k okamžitému použití mohou snížit potenciální riziko chyb v léčbě a související infekce1 a zjednodušit proces přípravy.  Díky našim lékárenským technologiím mohou být individualizované receptury připravovány s konzistentní kvalitou a bezpečností.

Picture of Olimel N12E

Řada přípravků OLIMEL pro nutriční péči

Portfolio OLIMEL se skládá z osmi jedinečných parenterálních (intravenózních) výživových formulací na bázi olivového oleje, které jsou navrženy tak, aby odpovídaly individuálním požadavkům pacientů na proteiny a energii.    

Řada přípravků OLIMEL je k dispozici ve vybraných zemích po celém světě, ale ve všech zemích nemusí být k dispozici všechna složení.

NUMETA G13E – trojkomorová ihned použitelná parenterální (intravenózní) výživa

NUMETA G13%E infuzní emulze pro nutriční péči

NUMETA G13%E 300 ml je jediný trojkomorový parenterální (intravenózní) výživový (PN) vak k okamžitému použití, který je dostupný pro léčbu předčasně narozených dětí (pod 37 týdnů gestačního věku), kterým během prvních hodin a dnů svého života hrozí vysoké riziko infekce a podvýživy5.

NUMETA G13E je k dispozici ve vybraných evropských zemích.

Související informace