Pro veřejnost

Pro veřejnost

Věříme, že každý člověk si zaslouží šanci na plnohodnotný život, který je bez nemocí a plný možností.

Ve společnosti Baxter jsme odhodláni zlepšovat výsledky léčby pro vás a vaše blízké a pomáhat zdravotnickým odborníkům po celém světě vyrovnat se s přicházejícími výzvami a příležitostmi v péči o pacienty.

Kde nás najdete

Akutní péče

Když se každý okamžik počítá, pomáhají naše terapie zdravotnickým odborníkům poskytovat život zachraňující léčbu vám a vašim blízkým.

Nemocniční péče

Naše intravenózní přípravky a infuzní technologie navržené s důrazem na bezpečnost podporují zdravotnické odborníky ve vaší léčbě od lékárny až po nemocniční lůžko.

Nutriční péče

Pokud vám zdravotní stav nedovoluje, abyste se stravovali sami, poskytujeme možnosti život zachraňující klinické výživy, díky kterým můžete znovu získat nebo si udržet své zdraví.

Renální péče

Chronické onemocnění ledvin (CKD) je běh na dlouhou trať. Přestože je každá cesta jedinečná, společnost Baxter je s vámi na každém kroku a nabízí možnosti, které uspokojí vaše životní potřeby.

Chirurgická péče

Vytváříme partnerství s chirurgickými týmy po celém světě a pomáháme jim řešit náročné chirurgické situace spolehlivě, přesně a rychle. 

Související informace