Na křižovatce mezi záchranou a zachováním lidských životů

Two physicians discussing

Hillrom je nyní součástí společnosti Baxter

Společnosti Baxter a Hillrom se spojují, aby čelily výzvám  rychle se rozvíjejícího zdravotnického prostředí. Společně budeme pracovat na tom, abychom umožnili efektivnější péči, zlepšili její výsledky a rozšířili přístup k péči v nemocnicích, v domácím i náhradním prostředí.

Image of healthcare worker in China with protective gearAktuální informace ke COVID-19 (Coronavirus)

Aktualizováno 24.3.2020 – Vypuknutí koronavirové epidemie je výzvou pro komunity, humanitární organizace a systémy zdravotní péče po celém světě. Zde jsou nejnovější informace o tom, jak společnost Baxter reaguje na nastalou situaci a poskytuje podporu nemocnicím, poskytovatelům zdravotní péče a pacientům.

„Naše medicínsky zásadní výrobky nás staví do popředí boje s touto pandemií a naši zaměstnanci mají sílu a schopnosti jí čelit. Soustředíme se na ochranu zdraví a bezpečnost našich kolegů v Baxter, kteří jsou plně odhodláni řešit potřeby pacientů , lékařů a komunit po celém světě. " Joe Almeida, Chairman and CEO  Čtěte více >
 

Náš závazek

Pracujeme na křižovatce, kde se inovace, které zachraňují a udržují lidské životy, setkávají s lékaři, zdravotními sestrami a lékárníky, kteří je uvádějí do praxe. Jsme odhodlání zlepšovat výsledky léčby pacientů a pomáhat našim partnerům vyrovnat se s přicházejícími výzvami a příležitostmi ve zdravotní péči na celém světě.

Zjistěte více o oblastech, ve kterých vám pomáháme.

Akutní péče

Inovativní způsoby léčby život ohrožujících stavů, kdy záleží na každé vteřině

Nemocniční péče

Vyspělé infuzní systémy, léky a technologie, které pomáhají zajistit správnou léčbu, jsou pacientovi poskytovány bezpečně a efektivně, od chvíle předepsání až po nemocniční lůžko

Nutriční péče

Roztoky klinické nutriční péče jsou formulované tak, aby pacientům pomohly udržet nebo obnovit své zdraví

Renální péče

Průkopnické možnosti léčby u lidí s onemocněním ledvin, včetně peritoneální dialýzy a hemodialýzy

Chirurgická péče

Pomáháme chirurgům a anesteziologům jednat přesně a rychle, minimalizovat komplikace a zvyšovat účinnost chirurgické péče

Naše produkty

Naše produkty pomáhají lékařům lépe a účinněji léčit pacienty při pobytu v nemocnici, na operačním sále, na jednotce intenzivní péče, doma a na dialyzační klinice. Získejte další informace o našem rozmanitém portfoliu produktů.

Rozvíjíme moderní zdravotní péči

Vedeme celosvětové diskuze, jejichž cílem je podporovat zlepšování a přizpůsobování zdravotní péče potřebám jednotlivých pacientů. Názory našich pacientů, odborníků ve zdravotnictví a komunitních partnerů pomáhají dát konkrétní směr našemu úsilí o poskytování užitečných inovací, které zlepšují zdravotní péči.

Thumbnail image of Dr. Vincent discussing COVID 19
Postřehy v oblasti zdravotní péče

Confronting Coronavirus: Managing Severe Cases of COVID-19

Jean-Louis Vincent, M.D., Ph.D., a world-renowned critical care specialist at the Erasme Hospital, shares his insights with fellow intensivists on managing severe cases of COVID-19.  Číst více

Podpora inovativní kultury

Naše poslání zachraňovat a podporovat lidské životy se odráží v našem průkopnickém odkazu a zaměření na inovace pro naše pacienty. Utvářet svět budoucnosti a vracet něco zpět do komunit, ve kterých žijeme a pracujeme, je něco, na čem nám nesmírně záleží.

Baxter employees with Beaker in Lab
Healthcare worker caring for a woman in Mexico

Zavazujeme se k podpoře inovací, usilujeme o nejvyšší standardy firemní odpovědnosti a podporujeme inkluzivní a rozmanité pracoviště pro lepší budoucnost.

O nás

 

Nejnovější zprávy