Nutriční péče

Nutriční péče

Pokud váš zdravotní stav nedovoluje běžnou formu výživy, společnost Baxter vám poskytuje možnosti klinické výživy, které vám mohou pomoci s uzdravením. 

Nedostatečná výživa může být vážným problémem u osob ve špatném zdravotním stavu: u předčasně narozených dětí, u pacientů s chemoterapií, kteří nemohou sami jíst, u pacientů, kteří podstoupili velké chirurgické zákroky nebo u chronicky nemocných pacientů.

 Dosažení doporučených nutričních cílů může být obtížné až nemožné běžnou cestou nebo i prostřednictvím sondy. Proto jsme ve čtyřicátých letech minulého století začali vyvíjet roztoky parenterální (nitrožilní) výživy (PV), díky kterým jsme se stali špičkou na poli klinické výživy prostřednictvím inovativních a dostupných produktů a služeb pro pacienty po celém světě.

 Spolupracujeme s lékaři, zdravotními sestrami a klinickými odborníky na výživu, abychom zajistili, že pacienti dostanou potřebné živiny bezpečným a efektivním způsobem a znovu tak získají zdraví a sílu.

 Home parenteral nutrition (HPN) patient Jana Daigle

Moje "žít normálně" nevypadá jako "žít normálně" všech ostatních... nosím si s sebou svou výživu, svou léčbu, kterou denně dostávám, což je neuvěřitelně praktické, protože díky tomu mohu zůstat mobilní.

Vím, že se na přípravky společnosti Baxter mohu spolehnout, protože se vyrábí s důrazem na bezpečnost a s využitím nejnovějších vědeckých poznatků.

Jana, pacientka s domácí parenterální výživou

Jana, pacientka s domácí parenterální výživou

Image of woman smiling

Domácí parenterální výživa

Chronická onemocnění, která postihují zažívací soustavu (porucha polykání, porucha střevní motility, zánětlivé onemocnění střev, obstrukce střev, syndrom krátkého střeva ...) mohou také vyžadovat každodenní léčbu klinickou výživou jako náhradou nebo doplňkem normální stravy.  Domácí parenterální výživa (DPV) byla poprvé představena začátkem 70. let 20. století a dnes je rozšířenou možností léčby na celém světě. Pacienti s domácí parenterální výživou mohou v pohodlí domova získat potřebné živiny a to díky našemu širokému portfoliu přípravků, které odpovídá jejich individuálním potřebám.  

Celosvětový rozvoj nutriční péče

Dostupnost

Poskytujeme inovativní a dostupné produkty a služby, které jsou určeny k použití v různých zdravotnických prostředích, včetně JIP a nemocnic, domovů s pečovatelskou službou, klinik a domácí péče.

Kvalita

Naše produktová řada obsahuje mnoho základních složek pro vytváření vyvážených přípravků pro klinickou výživu: bílkoviny, uhlohydráty, lipidy, elektrolyty, stopové prvky a vitamíny.

Bezpečnost

Naše přípravky k okamžitému použití jsou vyráběny v souladu s nejvyššími bezpečnostními standardy a díky naší moderní farmaceutické technologii lze připravovat individuální formulace s konzistentní kvalitou a bezpečností.

23%

pacientů v USA s podvýživou bylo znovu přijato do nemocniční péče do třiceti dnů po propuštění1

2 miliony

pobytů v nemocnicích v USA zahrnují i problém podvýživy2

2x delší

pobyty v nemocnicích v USA  – i to je možný následek podvýživy pacientů2