Chirurgická péče

Chirurgická péče

Vytváříme partnerství s chirurgickými týmy po celém světě a pomáháme jim řešit náročné chirurgické situace spolehlivě, přesně a rychle.   

V případě nutnosti chirurgického zákroku jsou nejdůležitější dvě věci: úspěšný výsledek a minimální komplikace. Naším závazkem u chirurgických pacientů je podporovat zdravotnický tým pomocí inovací, které pomáhají snižovat komplikace v důsledku krvácení během operace a po ní. 

Naše přední produkty  se používají při různých chirurgických výkonech. Pomáhají chirurgům minimalizovat krvácení, lepit a opravovat tkáň, zatímco anesteziologům umožňují podávat inhalační anestezii.

Doctors in surgery room working

Rozvoj chirurgie pomocí hemostatik

S určitou mírou krvácení během operace se počítá, ale nadměrné krvácení může způsobit vážné komplikace. Konvenční metody zamezování krvácení, například stehy nebo kautery, mohou být u některých typů operací neúčinné nebo nepraktické. V těchto případech může lékař použít hemostatická činidla nebo chirurgická lepidla, která pomáhají krvácení omezit. Jako špičkový poskytovatel hemostatických produktů jsme odhodláni dále přinášet inovativní řešení, která budou chirurgům pomáhat pracovat rychle a účinně.

Rozvoj chirurgické péče

Dostupnost

Produkty společnosti Baxter se těší důvěře na chirurgických pracovištích v téměř 60 zemích.

Kvalita

Chirurgové se spoléhají na kvalitu našich produktů, která zlepšuje výsledky jejich práce.

Bezpečnost

Produkty společnosti Baxter pomáhají chirurgům snižovat intraoperační a pooperační komplikace.