Společnost Baxter ohlašuje čtvrtletní dividendu

Aktuality

PDF

DEERFIELD, Ill. -

Baxter International Inc. (NYSE:BAX), přední světová medicínská společnost, dnes oznámila, že její představenstvo vyhlásilo čtvrtletní hotovostní dividendu ve výši 0,245 USD na akcii. Dividenda je splatná 1. dubna 2021 akcionářům registrovanýn k 26. únoru 2021. Indikovaná roční dividendová sazba činí 0,98 USD na akcii. 

O společnosti Baxter

Každý den se miliony pacientů a osob, které o ně pečují spoléhají na portfolio společnosti Baxter zahrunující produkty pro intenzivní péči, výživu, produkty k léčbě ledvin, nemocniční produkty a chirurgické produkty. Již více než 85 let působíme na kritické křižovatce, kde se inovace, které zachraňují a udržují životy, setkávají s poskytovateli zdravotní péče, kteří životy zachraňují. Díky produktům, technologiím a terapiím dostupným ve více než 100 zemích nyní zaměstnanci společnosti Baxter po celém světě staví na bohatém dědictví lékařských průlomů společnosti, aby pokročili v příští generaci transformativních inovací v oblasti zdravotní péče. Chcete-li se dozvědět více, navštivte  www.baxter.com a sledujte nás na  TwitteruLinkedIn  a  Facebooku.

Tato zpráva obsahuje výhledová prohlášení týkající se alokace kapitálu společnosti, která v současné době zahrnuje vydání čtvrtletních dividend. Tato výhledová prohlášení jsou založena na předpokladech o mnoha faktorech a je možné, že roční míra výplaty dividend společnosti Baxter se může lišit, případně podstatně, od předpokládané roční orientační dividendy popsané v tomto ohlášení. Informace o některých rizicích a důležitých faktorech, které by mohly ovlivnit budoucí výsledky společnosti Baxter, finanční situaci a likviditu, naleznete v nejnovějším podání společnosti Baxter na formuláři 10-K a dalších podáních SEC, která jsou všechna k dispozici na webových stránkách společnosti Baxter. Společnost Baxter se nezavazuje aktualizovat svá výhledová prohlášení, pokud federální zákony o cenných papírech nevyžadují jinak.

Baxter je registrovaná ochranná známka společnosti Baxter International Inc.